ebuy.dk
 NÆSTE AUKTION: 31. august 2025 KL. 19-21

Indlevering-vurdering-vejledning, ring på 86121295- Vores baggrund bliver din fordel!
 

24.07.25:

Irriterende opkald fra Norlys

 

Jævnligt bliver jeg ringet op fra et dansk nummer. Opkalderen taler engelsk og vil genanskaffe mine tabte midler i online trading. Ringer jeg tilbage til nummeret viser det sig at det er en Norlys kunde som genkender problemet men han afkræfter at have ringet til mig. Jeg synes at det er meget irriterende med disse opkald. Jasmin hos Norlys har telefonisk forklaret at det skal man finde sig i, de kan ikke gøre noget. Sludder og vrøvl, det bør Norlys stoppe, det koster sikkert penge. Og hvad så, kunderne skal ikke tolerere falske opkald.

Se andre sjove nyheder HER

 
Forsiden -> Ure -> Emnenr 70623



Officine Panerai Radiomir California Special Edition - herrearmbåndsur

Beskrivelse:

Officine Panerai Radiomir California Special Edition - herrearmbåndsur. Ref. PAM 00448
Urets kasse er udført i stål og har en diameter på 47mm. Kassen er monteret på en original Officine Panerai læderrem med originalt Officine Panerai dorn-spænde. Urets skive er mat sort med romertal og stregindeks med lumen, viserne er blåanløbne pencilhands ligeledes med lumen. Uret er udstyret med Officine Panerai cal. P.3000, som yder en gangreserve på hele 72 timer. Den smukke caliber kan nydes gennem safir-bagkassen.
Uret kommer som fuldt sæt med alt tilbehør og en helt ny Panerai læderrem, certifikat stemplet i Genève i syvende måned 2015.

OBS. Uret er en special edition, hvilket betyder at det er lavet i begrænset antal. I dette tilfælde kun 750 eksemplarer, dette ur har nummer 072X

Valuta regner:  Valuta regner: DKK  = 8309