ebuy.dk
 NÆSTE AUKTION: 3. august 2025 KL. 19-21

Indlevering-vurdering-vejledning, ring på 86121295- Vores baggrund bliver din fordel!
 

24.07.25:

Irriterende opkald fra Norlys

 

Jævnligt bliver jeg ringet op fra et dansk nummer. Opkalderen taler engelsk og vil genanskaffe mine tabte midler i online trading. Ringer jeg tilbage til nummeret viser det sig at det er en Norlys kunde som genkender problemet men han afkræfter at have ringet til mig. Jeg synes at det er meget irriterende med disse opkald. Jasmin hos Norlys har telefonisk forklaret at det skal man finde sig i, de kan ikke gøre noget. Sludder og vrøvl, det bør Norlys stoppe, det koster sikkert penge. Og hvad så, kunderne skal ikke tolerere falske opkald.

Se andre sjove nyheder HER

 
Forsiden -> Varia -> Emnenr 34375



SE HER: Byd på et helt bo i et hus på 2 etager!!

Beskrivelse:

Byd på alt løsøre i et bo beliggende vest for Hobro. Boet er under opløsning og indeholder inventaret fra flere stuer i form af tæpper, borde, stole, reoler, skabe, lamper, bestik, porcelæn, vaser, figurer, dekorationsgenstande, malerier, fagbøger og et bibliotek omkring billitteratur samt masser af andre genstande. Illustrationerne viser kun et udsnit af hele boet.

Bemærk: Huset skal tømmes senest den 15. marts 2013 efter forudgående aftale med Ebuy.dk og efter at købesummen er Ebuy.dk i hænde. Ved bo-opløsning kan fortrydelsesret ikke gøres gældende.

Efter indgangen af betalingen oplyser Ebuy.dk boets nøjagtige adresse og bobestyrerens telefonnummer.

Auktionen er slut:

Hammerslag til:
eb1469

1.520 DKK
Auktionen er slut: 03.03.2013 - 20:29:30
Auktionen startet: 13.02.2013 - 16:31:12
Valuta regner:  Valuta regner: DKK  = 244