ebuy.dk
 NÆSTE AUKTION: 3. august 2025 KL. 19-21

Indlevering-vurdering-vejledning, ring på 86121295- Vores baggrund bliver din fordel!
 

24.07.25:

Irriterende opkald fra Norlys

 

Jævnligt bliver jeg ringet op fra et dansk nummer. Opkalderen taler engelsk og vil genanskaffe mine tabte midler i online trading. Ringer jeg tilbage til nummeret viser det sig at det er en Norlys kunde som genkender problemet men han afkræfter at have ringet til mig. Jeg synes at det er meget irriterende med disse opkald. Jasmin hos Norlys har telefonisk forklaret at det skal man finde sig i, de kan ikke gøre noget. Sludder og vrøvl, det bør Norlys stoppe, det koster sikkert penge. Og hvad så, kunderne skal ikke tolerere falske opkald.

Se andre sjove nyheder HER

 
Forsiden -> Ure -> Emnenr 43427



Tissot Sea -T- Touch herrearmbåndsur - stål

Beskrivelse:

Tissot Sea Touch herrearmbåndsur ref. nr. 0264201105 / 00 i urkasse og med lænke af stål. Touch screen skive bag krystalglas med stregindikation og digitale dykker og maritime funktioner. Quartsværk. Urkasse diameter 47 mm.


Nypris: kr 5.995.-

Uret stammer fra en omfattende ursamling og sælger oplyser, at værket fungerer. Original salgsæske, opbevaringsboks, manualer, købekvitteringer samt certifikat fra 09/13 medfølger.

ebuy.dk garanterer ikke for funktionaliteten.

BEMÆRK: Uret kan ses i vores nye forretning, PR-Mønter på adressen M.P. Bruunsgade 5 i Aarhus - ved Hovedbanegården.

Auktionen er slut:

Hammerslag til:
2014olew

2.120 DKK
Auktionen er slut: 07.09.2014 - 19:24:40
Auktionen startet: 08.08.2014 - 12:40:12
Valuta regner:  Valuta regner: DKK  = 339