ebuy.dk
 NÆSTE AUKTION: 3. august 2025 KL. 19-21

Indlevering-vurdering-vejledning, ring på 86121295- Vores baggrund bliver din fordel!
 

24.07.25:

Irriterende opkald fra Norlys

 

Jævnligt bliver jeg ringet op fra et dansk nummer. Opkalderen taler engelsk og vil genanskaffe mine tabte midler i online trading. Ringer jeg tilbage til nummeret viser det sig at det er en Norlys kunde som genkender problemet men han afkræfter at have ringet til mig. Jeg synes at det er meget irriterende med disse opkald. Jasmin hos Norlys har telefonisk forklaret at det skal man finde sig i, de kan ikke gøre noget. Sludder og vrøvl, det bør Norlys stoppe, det koster sikkert penge. Og hvad så, kunderne skal ikke tolerere falske opkald.

Se andre sjove nyheder HER

 
Forsiden -> Ure -> Emnenr 75680



Rolex Submariner Ref. 116610LN - herrearmbåndsur af stål

Beskrivelse:

Rolex Submariner Ref. 116610LN.
Uret har en 40mm kasse af stål, kassen er monteret på en oysterlænke med glidelock. Uret har en smuk sort krans af keramik med lumineret perle. Uret har en glossy sort skive med maxi indeks samt det ikoniske datovindue. Uret er udstyret med et Rolex cal. 3135, som er et mekanisk værk med automatisk optræk. Uret fremstår i rigtig flot stand med få hairlines.

Medfølges af yder-og-inderboks, booklets samt certifikat fra 2019.

OBS. denne submariner er den udgåede model med sine 40mm og maxikasse. Efter at denne udgik i septemper 2020 er den steget voldsomt i popularitet.

SOLGT:

Solgt via købnu

88.995 DKK



Melding fra sælger:

Uret sælges for kunde der oplyser at uret fungerer - men ebuy.dk garanterer ikke for funktionaliteten.

Valuta regner:  Valuta regner: DKK  = 14084